Zatrudniamy rewelacyjnych tancerzy, dzięki którym możemy prowadzić wszechstronne zajęcia.
Poznajcie ich.

Marta Miros

Właścicielka studia


Właścicielka studia, które powstało z miłości do tańca. Dyplomowana instruktorka tańca oraz Zumby, członek ZIN (Zumba Instructor Network). Tańczy od 6 roku życia. Trenowała taniec współczesny, nowoczesny oraz towarzyski. Brała udział w wielu międzynarodowych turniejach, pokazach i warsztatach. Stale doskonali się w różnych technikach tanecznych jak np. salsa, reggaeton, bachata. Jest doświadczonym instruktorem tańca i pedagogiem. Swoją energię i pasję przekazuje w naszym studiu na zajęciach Latino Ladies, tańca nowoczesnego, tańca dla narzeczonych oraz Zumby.

Marta Łęgownik

Instruktorka


Tańcem zajmowała się od dzieciństwa ucząc się wielu technik tanecznych: baletu, tańca klasycznego i współczesnego aż po jazz. Dzisiaj jest doświadczoną i kwalifikowaną instruktorką z dyplomami Społecznej Szkoły Baletowej oraz Akademii Muzycznej w Łodzi. Zakochana w jazzie, który jest dla niej czymś więcej niż tańcem, dzięki niemu każdy może odnaleźć swój wewnętrzny rytm i uwolnić emocje. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i wspaniałe podejście do nich, dzięki temu żadna mała baletnica nie nudzi się na jej zajęciach. W naszym studiu Marta prowadzi zajęcia jazzu oraz baletu.

Ola Sokołowska

Instruktorka


Flamenco jest dla niej miłością życia, od pierwszego wejrzenia, usłyszenia i zatańczenia. Swoją przygodę z flamenco zaczęła w Warszawie w 2003 roku, a w 2007 roku zaczęłam regularnie wyjeżdżać do akademii tańca w kolebce flamenco - Sevilli, ucząc się od najlepszych tancerzy na świecie. Spośród wszystkich Mistrzów, jakich spotkała na swojej drodze, najważniejszymi są dla niej: Andres Pena, Pilar Ogalla, Angel Atienza i Fuensanta La Moneta. Dzisiaj swą miłością i pasją do flamenco zaraża innych w warszawskich szkołach tańca.

Karina Bawor

Instruktorka


Doświadczona instruktorka tańca i fitnessu, swoje umiejętności zdobywała m.in. w szkole baletowej i klubach tańca współczesnego oraz szkoleniach i warsztatach tanecznych na terenie kraju i za granicą. Nauczyciel tańca w pracowni choreograficznej Pałacu Młodzieży w Katowicach oraz tancerka Zespołu Tanecznego ARABESKA i JAMMIN TEAM( uczestnik programu GOT TO DANCE i MAM TALENT). Od wielu lat dzieli się swą taneczną pasją na zajęciach z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W naszym studiu prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego.